Infrasany

Infrasauny se díky technologiím hojně využívají v rodinný domech, ale menší infrasauny lze bez problému instalovat také do malého bytu. Do malých prostor můžeme využít také bylinkovou saunu a fisnkou saunu. 

Na trhu najdete infrasauny rohové či rovné pro všechny typy prostorů. Díky široké nabídce si můžete vybrat jakýkoliv rozměr, použité technologie a požadovanou cenu. Infrasaunu si zamilujete a budete v ní rádi trávit Vaše volné chvíle, relaxovat.

 

Infrasauny zlepšují zdraví

Infrasauna není jenom pro Vaší relaxaci, ale také zlepšuji Vaše zdraví. Teplo, které budete nasávat v domácím prostředí bude ulňovat Vaše tělo a pomáhá se zbavit 

námahy a stresu. Infrasauny produkují zdraví prospěšné sluneční záření a likviduje záření negativní. Stejná technologie se používá v inkubátorech, což nasvědčuje její bezpečnosti. 

Dopouručujeme HealthLand

Pro tuto sezónu doporučujeme infrasauny od firmy HealthLand. Téměř všechny jsou vybaven karbonovými topidly, které mají hned několi výhod oproti topidlům keramickým. Infrasauny HealthLand vynikají skvělým poměrem cena/výkon

Oproti konkurenci jsou navíc infrasauny HealthLand vybaveny vytápěním na nohy

Konkrétně doporučujeme infrasaunu pro 2 osoby Deluxe Carbon "Gold 2012", patří svými parametry mezi nelepší a díky tomu i mezi nejprodávanější.  

Infrasauny instalujeme

Infrasauny závažíme vlastním autem a náš pracovník Vám infrasaunu po zavezení nainstaluje. K vybraným saunám je tato služba zdarma nebo ji lze dokoupit. Pokud si nevíte rady, s výběrem sauny Vám rádi poradíme neváhejte nás kontaktovat

 

 

 

 

 

 

Infrasauny

DeLuxe 2002 Carbon "Gold 2002" infrasauna HealthLand

DeLuxe 2002 Carbon "Gold 2002" infrasauna HealthLand

Infrasauna je integrované,  multifunkční a luxusní zařízení pro léčbu i relaxaci, která...

Vaše cena: 25 210,00 Kč

DeLuxe 4005 Carbon "Gold 2002" infrasauna rohová HealthLand

DeLuxe 4005 Carbon "Gold 2002" infrasauna rohová HealthLand

Infrasauna rohová HealthLand DeLuxe 4005 Carbon "Gold 2012" Infrasauna je...

Vaše cena: 36 850,00 Kč

DeLuxe 4004 Carbon "Gold 2002" infrasauna HealthLand

DeLuxe 4004 Carbon "Gold 2002" infrasauna HealthLand

Infrasauna HealthLand DeLuxe 4004 Carbon "Gold 2012" Infrasauna je integrované, ...

Vaše cena: 36 850,00 Kč

BT3C infrasauna Grand De Luxe

BT3C infrasauna Grand De Luxe

BT3C infrasauna Grand De Luxe Technické specifikace: Použité dřevo: hemlock (kanadská...

Vaše cena: 41 990,00 Kč

CK4 infrasauna Grand De Luxe

CK4 infrasauna Grand De Luxe

CK4 infrasauna Grand De Luxe Technické specifikace: Použité dřevo: hemlock (kanadská...

Vaše cena: 33 850,00 Kč

D3C infrasauna Grand De Luxe

D3C infrasauna Grand De Luxe

D3C infrasauna Grand De Luxe Technické specifikace: Použité dřevo: cedr Příkon: 2220W Rozměry:...

Vaše cena: 45 490,00 Kč

DeLuxe 3300 Carbon -BT infrasauna HealthLand

DeLuxe 3300 Carbon -BT infrasauna HealthLand

FRASAUNA HEALTHLAND DeLUXE CARBON „Saunování“ v infračervené kabině je založeno na principu emise...

Vaše cena: 32 000,00 Kč

B3 infrasauna Grand De Luxe

B3 infrasauna Grand De Luxe

B3 infrasauna Grand De Luxe Technické specifikace: Použité dřevo: hemlock (kanadská...

Vaše cena: 28 990,00 Kč

CK1 infrasauna Grand De Luxe

CK1 infrasauna Grand De Luxe

CK1 infrasauna Grand De Luxe   Technické specifikace: Použité dřevo: hemlock (kanadská...

Vaše cena: 21 390,00 Kč

B1 infrasauna Grand De Luxe

B1 infrasauna Grand De Luxe

B1 infrasauna Grand De Luxe Technické specifikace: Použité dřevo: hemlock (kanadská jedle) Příkon:...

Vaše cena: 18 590,00 Kč

Infrasauny

HealthLand

Infrasauny HealthLand patří mezi nejlepší infrasauny na trhu a tato značka je spojená se zdravým životním stylem. HealthLand patří mezi značky společnosti V-Garden. Společnost V-Garden je ryze česká a je zaměřená na velkoobchodní prodej zahradní techniky. Díky velké oblibě zákazníků a stále se rozrůstající síti autorizovaných servisních středisek se prodejnost značek společnosti V-Garden rok od roku zvyšuje. 

DeLuxe 2002 Carbon "Gold 2002" 

Infrasauna DeLuxe 2002 Carbon "Gold 2002" je určena pro 2 osoby, její výkon je 1800 W a je vybavena vnitřním LED osvětlením. Chvíle ve infrasaune Vám zpříjemní vestavěné rádio. Ionizátor vzduchu imituje čerství letní vzduch, osvěžuje lidské tělo a pomáha zbavovat stresu. Infrasauna je vyrobena z Kanadského jalovce, což je nejlepší matriál používaný pro výrobu saun, díky své síle a odolnosti. DeLuxe 2002 Carbon je vybavena carbonovými topidly, které vyžařují infračervený paprsek v širším spektru než infrasauny s keremickými topidla a to zajišťuje lepší prohřání oganismu a větší účinnost. Celkové je v sauně 8 karbnových topidel. Ke koupi infrasauny dostanete zdarma podlahové topení a je možné si dokoupit závoz a instalaci. 

Karbonové  a keramické zářiče

Keramické zářiče

Keramické zářiče jsou energetický úsporné a strukturou velice pevné. Vynikají dlouhou živostností. Trubice vyzařují infračervené záření 40μm, které lidské tělo snadno absorbuje. 

Karbonové zářiče

Karbonové zářiče jsou vyrobeny z ultra vodivého uhlíkové vlákna, které přináší větší účinnost a delší životnost. Žářiče vyzačují do 360°, což zabezpečuje příjemnější saunování. Karbonové zářiče, mají nízkou povrchovou teplotu, takže se můžete dotknout povrchu panelu. Po technologicvké stránce karbonové topení poskytuje největší množství infra záření. Šírší distribuce tepla vede ke zvýšenému množství potu pro maximální výsledky.

Ionizátor kyslíku

Většina infrasaun, které nabízíme je vybavena ionizátorem kyslíku, který zajištuje čištění a zlepšuje kvality vzduchu v infrasauně. Ionizátor obohatí vzduch velkým mnošstvím záporně nabitých iontů. Takovýto vzduch připomíná vzduch ve vysokých horách nebo u moře, či svěží a vyčištěný po bouřce. Ionizátor eliminuje tabákový kouř, prach, pyl květi a další nečistoty. Je to ideální pomůcka pro alergiky a astmatiky, kteří mají problém se sennou rýmou. 

Jak často používat infrasaunu

Pobyt v infrasauně se dopouručuje minimálně 1-2x týdně. Pobyt v infrasauně neopakujte jako v klasické finské sauně. Stačí jeden dlouhý pobyt infrasauně a následně sprcha. Potícíkůra se provádí při 50 - 60°C v délce 30 - 40 minut. Potivost je  2x vyšší než v klasické finské sauně. Potící proceduru ukončete sprchou ve vlažné nebo studené vodě. Optimální je kombinace s následnou vlažndou masáží ve sprchovací kabině. 

Instalace infrasauny

Všechny u náš zakoupené infrasany Vám můžeme sestavit a zprovnozni u Vás doma. Časová náročnost je cca 1,5-2 hodiny. Pro rychlou a bezproblémovou instalaci je potřeba vyklidit místnost, ve které chcete infrasaunu sestavit. Zabalená infrasauna se převáží ve 3 balícíh, každý má rozměry cca 2x2m.

Cena provozu infrasauny

Provozní náklady u infrasauny jsou výrazně nižší než u klasické sauny. Náklady na 30 minutový pobyt v infrasauně se pohybují okolo 8 kč. Cena provozu je také mnohem nižší než u finské sauny. 

STÁNKY JSOU NYNÍ V REKONSTRUKCI. BOHUŽEL NEJSME SCHOPNI VYKRÝT VAŠE OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

-----------------------------------------------------------------------

STÁNKY JSOU NYNÍ V REKONSTRUKCI. BOHUŽEL NEJSME SCHOPNI VYKRÝT VAŠE OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

STÁNKY JSOU NYNÍ V REKONSTRUKCI. BOHUŽEL NEJSME SCHOPNI VYKRÝT VAŠE OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

Na aktualizaci produktů a cen se pracuje. Prosíme o strpení.

Děkujeme za pochopení

| Sněhové frézy | Zahradní traktory | Štípače na dřevo | Sněhové frézy | Sněhové frézy diskuse | Traktory, štípače, frézy |Květiny, kytice |
výměna: powerkiting|zahradní traktory | Leták| SEO marketing | admin